מכירת לידים

מתעניינים במכירת לידים? הישארו איתנו

כשמדברים על מכירת לידים אפשר להסתכל על זה בשני מובנים. או שאתם רוצים שאנחנו נמכור לכם לידים או שאתם רוצים למכור לנו לידים ולכן השם מכירת לידים יכול להיות מטעה. בכל מקרה אנחנו נתייחס לשתי האופציות.

מכירת לידים – אנחנו מוכרים לכם לידים

אם אתם בעלי עסקים או כאלו שצריכים לידים (לקוחות פוטנציאלים) אז הגעתם למקום הנכון. אנחנו חברת לידי ייצור ומכירת לידים ואנחנו עוסקים בתחום ייצור לידים כבר מעל 4 שנים כמעט בכל תחום אפשרי. אם אתם רוצים לראות באילו תחומים אנחנו מייצרים לידים אז כנסו למחירון לידים שלנו ושם תראו את הרשימה המלאה.

איך אנחנו מייצרים לכם לידים

העיסוק העיקרי של חברת לידי היא ייצור לידים ומכירה ולכן לנו יש שיטות ייחודיות לייצר לכם לידים. שיטות שלא כל אחד יכול לפעול בהם כמו שאנחנו פועלים אבל עדיין נפרט לכם.

אתרים חזקים בגוגל.

חברת לידי נמצאת תחת קבוצת אל מדיה שעוסקת גם בבניית אתרים וקידום אורגני.

כחלק מהפעילות חברת אל מדיה בנתה עשרות אתרים חזקים בהמון תחומים והשקיעה באתרים הרבה כסף כדי להפוך אותם לחזקים, היום האתרים האלו מדורגים גבוה בגוגל והם מייצרים לידים על בסיס קבוע בהמון תחומים. לידים שמגיעים מהאתרים האלו נחשבים ללידים באיכות הגבוהה ביותר משום שהם חיפשו אותנו, הגיעו אלינו, קראו את הכתבות שלנו באתר ואז השאירו פרטים. ברוב המקרים הלידים האלו מכוונים מאוד לסגירה והם נחשבים לאיכותיים ביותר בתחום.

אבל – כמות הלידים האלו היא כמות מוגבלת משום שהלידים מגיעים בצורה אורגנית וזה לא משהו שאפשר לשלוט עליו. וברוב המקרים הלידים האלו כבר נמכרים לבעלי מקצוע אבל תמיד תוכלו לברר איתנו אם אפשר לקנות לידים אורגניים ואנחנו נשמח לשוחח אתכם.

פרסום ממומן ברשתות חברתיות

כמו כן יש לנו דפים עסקיים וקבוצות פייסבוק בהמון תחומים שדרך הקבוצות האלו אנחנו יודעים לייצר לידים וכמובן להעלות קמפיניים ממומנים בפייסבוק. הקמפיינים שלנו מייצרים עבודה לבעלי מקצוע בכל התחומים כבר כמה שנים ואנחנו עושים זאת במקצועיות. אז צרו איתנו קשר גם לגבי זה ואנחנו נשמח לתת לכם פרטים ולא משנה באיזה תחומים אתם פועלים. אם זה פיננסים או לימודים או השקעות או אפילו בתחום הרפואה – אנחנו מסוגלים להכל

רשת שותפים

יש לנו גם רשת שיווק שותפים שדרכה אנחנו מעסיקים אנשים בכמה מדינות בעולם והם מייצרים לנו לידים בהמון תחומים בארץ ומחוץ לארץ. אנחנו תמיד בודקים את הלידים שמגיעים מהשותפים שלנו כדי להבטיח לידים טובים בכל התחומים.

כמובן שיש לנו עוד כמה שיטות מרכזיות שבהם אנחנו מייצרים לידים אבל לא את כולם נוכל לחשוף כאן במאמר. אם אתם רוצים לקבל מידע נוסף על שיטות ייצור הלידים שלנו אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עכשיו אנחנו נשמח לדבר איתכם.

מכירת לידים – אתם מוכרים לנו

אם אתם עוסקים בפרסום או שיש לכם לידים לתחומים מסויימים אז נשמח לעשות שיתוף פעולה. כמובן שאנחנו צריכים לדעת שהלידים שאתם מוכרים הם לידים טובים שאפשר לעבוד איתם ולכן אנחנו נעשה תקופת ניסיון כדי לבחון את איכות הלידים שלכם. עכשיו אנחנו נפרט על כל התהליך.

איך מתחילים?

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה קודם ליצור איתנו קשר. ברגע שאנחנו נדבר אתכם תצטרכו לדעת להסביר לנו בדיוק באילו תחומים יש לכם לידים.

אתם תראו לנו את כמות הלידים היומית/שבועית/חודשית שאתם יכולים לספק. כמובן שנצטרך גם לדעת על שיטות הייצור שלכם כדי שנוכל לדעת אם האיכות שלהם תהיה טובה.

אחרי שאנחנו יודעים בדשיוק מה אתם מייצרים וזה רלוונטי לנו אנחנו פותחים לכם חשבון משתמש במערכת שלנו ואתם מתחילים להזין לשם לידים.

בסוף כל חודש או כל כמות מסויימת של לידים אנחנו עושים את החשבון לגבי לידים תקינים או לא תקינים ואתם מקבלים תשלום בהתאם.

נשמח שתעבדו איתנו! אם תרצו מידע מפורט יותר כנסו לעמוד שמסביר על שיווק שותפים

לסיכום

אין זה משנה אם אתם רוצים לקנות לידים או למכור לידים. בשתי המקרים אנחנו נשמח לעבוד אתכם. כל מה שעליכם לעשות עכשיו זה ליצור איתנו קשר בטופס למטה או לשלוח לנו הודעה בווטסאפ או אפילו להתקשר, אנחנו נשמח לדבר אתכם אז קדימה למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו!

מכירת לידים

רוצים לקבל מידע נוסף על מכירת לידים?

מאמרים שעשויים לעניין אותך

מנהל האתר

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם

small_c_popup.png

רוצים לקבל מידע נוסף על מכירת לידים?

השאירו פרטים עכשיו או לחצו כאן