הזמנת לידים

רוצים לבצע הזמנת לידים? ככה עושים את זה איתנו

נעים מאוד אנחנו לידי – ייצור ומכירת לידים ועיקר העיסוק שלנו הוא ייצור ומכירת לידים בכל התחומים שקיימים. המון בעלי עסקים פונים אלינו לגבי הזמנת וקנייה של לידים בתחום שלהם ואנחנו עוזרים להם בתהליך הקנייה ואפילו בתהליך המכירה ללידים.

אז אם אתם רוצים לבצע הזמנה של לידים הגעתם למקום הנכון.

הזמנת לידים – קרים או חמים?

לידים בכללי מתחלקים ל2 סוגים – חמים וקרים.

אם אתם רוצים לבצע הזמנת לידים חמים אז מה שעליכם לעשות זה פשוט מאוד לשלוח לנו הודעה או להשאיר פרטים או לחייג אלינו ובשיחה אתנו אנחנו נשאל אתכם מספר שאלות. המטרה בשיחה היא שאנחנו נבין ביוקר מה אתם צריכים ומה אופי העסק והלקוחות שלכם וככה נוכל לתת לכם הצעה מותאמת אישית ללידים.

ואם אתם רוצים להזמין לידים קרים אז מה שאתם צריכים לעשות זה גם ליצור אתנו קשר. המטרה בשיחה לגבי לידים קרים היא נטו לבדוק מה אתם צריכים ומיד נוכל לעדכן אתכם אם יש ביכולתנו לספק את הלידים שאתם צריכים לעסק שלכם.

תוך כמה זמן תתחילו לקבל לידים מרגע ההזמנה?

מהרגע שעשינו שיחת אפיון ואנחנו יודעים בדיוק מה אתם צריכים אז מכאן הכול יותר קל.

בדרך כלל תוך 24 שעות אתם מתחילים לקבל לידים חמים לעסק שלכם מקמפיין ייחודי ובלעדי. אז אם אתם רוצים להתחיל לקבל לידים אז תדעו שאתם יכולים להתחיל לקבל החל ממחר.

תהליך הזמנת לידים

אז התהליך של ההזמנה עובדת בצורה הבאה:

אתם יוצרים אתנו קשר ואנחנו מקבלים מכם את המידע הרלוונטי.

אחרי שיש לנו את כל המידע הדרוש אז אנחנו שולחים לכם הצעת מחיר מותאמת אישית למה שאתם צריכים.

אחרי שאישרתם ואתם רואים שזה כן רלוונטי לכם אז אנחנו עובדים על הסכם לידים שבו אנחנו מפרטים את כל מה שסוכם. ההסכם הוא הסכם דיגיטלי שקל מאוד לחתום עליו ואפשר לעשות את זה תוך 2 שניות

מה שנשאר לכם עכשיו לעשות זה לשלוח לנו את כל החומרים והמידע הדרוש ואז אנחנו מתחילים לעבוד

מה אנחנו עושים?

לפני שאנחנו מתחילים אנחנו חייבים לעשות את כל המחקרים השונים בכדי להביא לכם את הלידים הרלוונטיים ביותר. אז אנחנו עושים את המחקרים שלנו ואת כל מה שצריך.

תוך כדי אנחנו מקימים לכם את כל התהליך השיווקי הכולל דפי נחיתה, קמפיינים, באנרים וכל מה שקשור לתחום שלכם (ללא עלות נוספת)

אחרי שהכול מוכן אנחנו מרימים את הכול לאוויר והנה אתם מתחילים לקבל לקוחות וסגירות לעסק שלכם!

כל התהליך לוקח בערך 24 שעות אם הכול הולך חלק ללא עיקובים מיותרים. במקרים בהם אתם מזמינים לידים בתחומים שבהם אנחנו כבר מקצוענים אז זה יכול לקבל גם כמה שעות בודדות.

אחרי הזמנת לידים – לאן הלידים מגיעים?

כמובן שאנחנו עובדים בצורה מסודרת ויש לנו את המערכות שלנו. אנחנו יכולים גם לפתוח לכם משתמש במערכת לידים מסודרת או להכניס לכם את הלידים לתוך מערכת אקבל משותפת בצורה אוטומטית או אפילו לשלוח לכם את הידים במייל וכל עובד בצורה אוטומטית לגמרי! אנחנו מאוד דואגים לסדר ואופציות לקבלת לידים בצורה נוחה כי בסופו של דבר הניהול של הלידים משפיע  המון על כמות סגירת העסקאות.

מחיר לידים

מחיר לידים זה משהו שהוא משתנה בין כל תחום ותלוי בכמה פרמטרים. בגדול לידים נעים במחיר של החל מ20 ש"ח לליד חם ויכולים להגיע גם ל500 והכל תלוי ברמת הסינון, תחום ועוד כמה פרמטרים.

אם אתם רוצים לקבל אינדיקציה על מחירי לידים בתחום שלכם היכנסו עכשיו למחירון לידים מעודכן ותוכלו להתעדכן במחירי הלידים השונים.

הזמנת לידים

רוצים לקבל מידע נוסף על הזמנת לידים?

מאמרים שעשויים לעניין אותך

מנהל האתר

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם

small_c_popup.png

רוצים לקבל מידע נוסף על הזמנת לידים?

השאירו פרטים עכשיו או לחצו כאן