לידים להחזרי מס

רואי חשבון צריכים לידים להחזרי מס? הגעתם למקום הנכון. איתנו תקבלו מאות כאלו כל יום.

תחום החזרי המס צובר תאוצה בשנים האחרונות ויותר רואי חשבון מבינים שזהו תחום רווחי מאוד עבורם, אז אם אתם גם הגעתם למסקנה הזאת אנחנו נשמח לעזור לכם. בשביל שרואה חשבון יתחיל לבצע החזרי מס ללקוחות שלו אז הוא חייב המון פניות ולידים של מתעניינים בהחזרי מס. כמו כן אם ניסיתם ליצור לעצמכם פרסום ולהביא לקוחות להחזרי מס ודאי הבנתם שזה לא קל בכלל וישנם המון קשיים בפרסום. אנחנו כאן נסביר לכם את הקשיים ואיך גם אתם תוכלו לקבל המון לידים להחזרי מס כל יום

לידים להחזרי מס הם לידים שונים משאר התחומים. על כל ליד של החזרי מס ישנם המון שאלות שהליד חייב לענות עליהם כדי לדעת אם הוא רלוונטי וזכאי בכלל להחזרי מס. בניגוד ללידים מתחומים אחרים כמו לידים לפורקס או לידים לביטוח שבהם הליד משאיר רק פרטים בסיסיים כמו שם וטלפון. כאן הליד משאיר הרבה יותר ובמאמר כאן אנחנו נפרט הכל.

הקשיים בייצור לידים להחזרי מס

בכל תחום יש קשיים בפרסום אבל כאן זה שונה. כמו שאמרנו הלידים כאן הם לידים מסוג שונה.

קושי ראשון – בשונה משאר התחומים בהם מפרסמים בטופס לידים רגיל בפייסבוק כאן המצב שונה. טופס לידים בפייסבוק הוא טופס מוגבל וסביר להניח שלא תצליחו להכין טופס לידים עם כל השאלות הרלוונטיות לכם. וגם אם כן הצלחתם אז תיתקלו בקושי הבא

קושי שני – כמו שאמרנו הלקוחות שמתעניינים בהחזרי מס צריכים לענות על שאלות מרובות מה שגורם לייאוש והרבה נוטשים את הטפסים כי אין להם כוח. טופס לידים בפייסבוק הוא טופס שנועד לשליחה מהירה של הפרטים של הלקוחות ולכן המון לקוחות שנתקלים בטופס לידים ארוך מאוד הם מתייאשים ולא רוצים למלות וככה בעצם מפסידים הרבה תנועה ולידים.

קושי שלישי- הקושי השלישי הוא התחרות. ישנם המון מפרסמים של החזרי מס מה שהופך את התחום לקצת חופר ויש המון אנשים שלא אוהבים שחופרים להם. לכן צריך לדעת בדיוק איך לפנות ללקוחות אבל הבעיה היא שרוב המפרסמים פשוט לא יודעים איך! אנחנו בחברת לידי יודעים איך לגרום ללקוחות לפנות אלינו. רוצים לדעת איך? השאירו פרטים עכשיו!

קושי רביעי– הקושי הרביעי הוא הרלוונטיות של הפונים. כמו שאתם ודאי יודעים לא כולם זכאים להחזרי מס. רק אנשים שמכרו נכס או משכו קרן פנסיה ושילמו או כל מיני פרמטרים ספציפים. מה שהופך המון מהלקוחות ללא רלוונטים בכלל. מפרסמים שלא ידעו להגיע ללקוחות הלרוונטים ימצאו את עצמם מפרסמים ומשלמים המון כסף על לידים לא רלוונטים וזה גרוע מאוד.

איך אנחנו מייצרים לידים להחזרי מס?

דפי נחיתה מיוחדים

לנו יש דפי נחיתה מיוחדים שגורמים להמרה גבוהה מאוד של הלקוחות הנכנסים אליהם. יש טקסט מאוד ברור שגורם לכל הלקוחות הרלוונטים להשאיר פנייה. הטקסט בדף נכתב על ידי אנשי מקצוע שעובדים בתחום הכתיבה השיווקית כבר שנים והם יודעים בדיוק איך לגרום ללקוחות הנמצאים בדף להשאיר פרטים ולהיות חמים ורלוונטים.

אתרים אורגניים

לנו יש אתרים שמדורגים גבוה מאוד בגוגל והם מייצרים לידים להחזרי מס. מה שטוב באתר שמדורג גבוה הוא שהלקוחות מגיעים אליו ללא פרסום. הם מחפשים החזרי מס בגוגל והם מגיעים לאתר ומשאירים פרטים. ללקוחות האלו לא אכפת כמה שאלות יש שם הם רק רוצים את ההחזר מס. הם חיפשו אותנו והגיעו אלינו לא אנחנו אליהם מה שהופך אותם להכי חמים שיכולים להיות.

פרסום מיוחד בפייסבוק

יש לנו קמפיינים מיוחדים בפייסבוק עם וותק של מעל שנתיים. לקח לנו המון זמן עד שהגענו לפרסום המנצח שהיום מביא לנו המון לידים בכל יום. הקמפיין שלנו מעביר את הלידים ישירות לדפי הנחיתה שלנו ושם הם בעצם מקבלים המון ידע ופרטים והם מגיעים ממוקדים מאוד. בדפי הנחיתה אנחנו גם יודעים להוציא את כל הלידים הלא רלוונטיים.

פרטי הלידים שאנחנו מספקים

כמו שאמרנו לידים להחזרי מס הם מיוחדים ויש הרבה שאלות סינון שהלידים צריכים לענות עליהם כדי שנידע אם הם רלוונטים בכלל. אלו השאלות שאנחנו שואלים אותם:

 1. שם מלא
 2. טלפון
 3. עיר
 4. האם אתוה שכיר/ה או עצמאי/ת?
 5. האם משכורתך החודשית גבוהה מ7,000 ש"ח?
 6. האם החלפת עבודה ב6 שנים האחרונות?
 7. האם משכת קרן פנסיה ב6 שנים האחרונות ושילמת 35% מס?
 8. האם יצאת לחל"ת ב6 שנים האחרונות?
 9. האם מקום מגורייך הוא יישוב פרי?
 10. האם הייתה לך תקופה של חוסר תעסוקה ב6 שנים האחרונת?
 11. האם מכרת נכס ושילמת מס שבח ב6 שנים האחרונות?
 12. האם נולד לך ילד ב6 שנים האחרונות?
 13. האם הפסדת מניות או ניירות ערך בבורסה או בבנק?
 14. האם השתחררת מצה"ל ב6 שנים האחרונות
 15. האם יש לך ילד/ה עם בעיות קשב וריכוז שעבר ועדת השמה

כל אלו הם שאלות שאנחנו שואלים את הלידים. לידים שיענו לא על כל השאלות או על חלק מהשאלות החשובות אז אנחנו נידע שהם לא רלוונטיים ולא נשלח לכם אותם מלכתחילה. אנחנו עושים את כל זה בשביל לתת לכם לידים איכותיים, רלוונטיים עם אחוז המרה גבוה

סוגי לידים להחזרי מס

אצלנו בלידי יש 2 סוגים של לידים להחזרי מס אותם אנחנו מוכרים

סוג 1 – לידים פרימיום

לידים פרימיום הם לידים זכאים להחזרי מס ב100%. על פי הנתונים שהם ממלאים אנחנו יודעים לסנן אותם. לידים שהם לא זכאים להחזר מס או שהם לא עונים או שלא הצלחתם לתת להם הצעה מוחלפים בליד אחר רלוונטי. אחוז ההמרה על לידים אלו הוא מעל50% אחוז. לרוב הלידים האלו כבר נמכרים ללקוחות שלנו אז בשביל לקבל מידע על הלידים האלו תצטרכו ליצור איתנו קשר ולשאול אותנו האם יש לנו אופציה להעביר גם לכם.

סוג 2 – לידים חמים

לידים חמים שענו על כל השאלות סינון והם נחשבים ללידים מעולים. אנחנו מזכים מראש 10% מהלידים ונותנים לכם אקסטרה. אחוז הזכאים בלידים אלו הם מעל60% זכאות ואחוז ההמרה הוא מעל20%. והמחיר שלהם נמוך בהרבה מלידים פרימיום. אלו הלידים שרוב הלקוחות שלנו קונים והם מרוצים מאוד עם המרות גבוהות ורווחים יפים.

כמות לידים יומית

לנו יש המון שיטות שיווק שדרכם אנחנו מצליחים לייצר לידים על בסיס יומיומי עבור הלקוחות שלנו. עם זאת יש לנו לקוחות קבועים שרוכשים את הלידים על בסיס קבוע. אם גם אתם רוצים להצטרף להצלחה הזו ולקבל מאיתנו כמות לידים בכל יום אז אנחנו נבדוק אם יש לנו לידים שנכנסים משיטות הפרסום היומיות ואם הכל נמכר אז אנחנו נקים עבורכם קמפיינים מיוחדים ללא עלות נוספת.

בגדול כמות הלידים הממוצעת שאנחנו יכולים לשלוח היא בין 50-100 לכל לקוח ביום אז קדימה פנו אלינו אנחנו נשמח לייעץ לכם.

מחיר לידים להחזרי מס

לידים פרימיום – 70 ש"ח לליד

לידים חמים – בין 25-30 ש"ח לליד תלוי בכמות.

מחירים בתוספת מע"מ

חשוב שתדעו – כל הלידים שאנחנו שולחים הם לידים חמים שהשאירו פרטים ב24 שעות האחרונות וכולם בלעדיים! אנחנו לא מעבירים את אותו ליד ל2 אנשים שונים ולא משנה באיזה סוג לידים מדובר.

למחירון לידים לחצו כאן

אז אם החלטתם שאתם רוצים גם לקבל לידים להחזרי מס בכל יום צרו איתנו קשר עכשיו! אנחנו נשמח לדבר איתכם ולתת לכם הצעה אז קדימה אנחנו מחכים לכם>>

לידים להחזרי מס

רוצים לקבל מידע נוסף על לידים להחזרי מס?

מאמרים שעשויים לעניין אותך

מנהל האתר

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם

עוד כתבות מעניינות

לידים ללימודים

לידים ללימודים

צריכים לידים בתחומי לימודים? הגעתם למקום הנכון. אנחנו חברת לידי ואנחנו מייצרים לידים ללימודים בהמון תחומים. אז אם אתם מחפשים לידים ללימודי תואר או לקורס

קרא עוד »
לידים לשוק ההון

לידים לשוק ההון

צריכים לידים לשוק ההון ומטבעות דיגיטליים? ככה תתחילו לקבל מאות כאלו כל יום תחום לידים לשוק ההון הוא תחום ענק שיש בו המון תתי קטגוריות

קרא עוד »
מכירת לידים

מכירת לידים

מתעניינים במכירת לידים? הישארו איתנו כשמדברים על מכירת לידים אפשר להסתכל על זה בשני מובנים. או שאתם רוצים שאנחנו נמכור לכם לידים או שאתם רוצים

קרא עוד »
לידים לשיפוצים

לידים לשיפוצים

בעלי מקצוע צריכים לידים לשיפוצים? ככה תצליחו לקבל עשרות כאלו, הישארו איתנו כל בעל מקצוע שמתעסק בענק השיפוצים או הבנייה חייב לפתוח את הבוקר שלו

קרא עוד »