חברת לידים

מחפשים חברת לידים שתייצר עבורכם לידים חמים לעסק? הגעתם למקום הנכון

אנחנו חברת לידים בשם לידי ואנחנו עוסקים בעיקר בייצור ומכירת לידים חמים לעסקים בכל התחומים. במאמר כאן אנחנו נסביר לכם על שיטות לייצור לידים ועל תהליך העבודה איתנו.

מה זה לידים?

לידים זה לקוחות פוטנציאלים לעסק שהשאירו לכם פניה במטרה לשמוע פרטים על המוצר או השירות שלכם. כל בעל עסק חייב שיהיו לו לפחות כמה כאלו בכל יום בשביל לבצע את תהליך המכירה שלו ובעצם להניע את גלגל השיניים של העסק.

תחום הלידים הוא תחום ענק ויש כמה סוגים של לידים וכמה שיטות לייצור לידים והבולטת שבהם היא ייצור לידים מקידום ממומן

הבעיה היא שרוב בעלי העסקים אינם משווקים ואין להם ידע כלשהו בפרסום ושיווק ופה אנחנו נכנסים לתמונה. העבודה העיקרית שלנו היא לפרסם בצורה הטובה ביותר ואנחנו מקבלים תשלום רק על תוצאות , כלומר לידים!

שיטת הפרסום של בעלי עסקים היום

היום בעלי עסקים לרוב לא קונים לידים כי הם לא מודעים לזה שאפשר לקנות לידים.

רוב בעלי העסקים היום משלמים לחברות פרסום על בסיס חודשי בשביל שיעשו להם פרסום ולא תמיד זה עובד. אנחנו שומעים על אינסוף מקרים שבהם בעלי עסקים שילמו עשרות אלפי שקלים לחברות פרסום ולא קיבלו מספיק לידים כדי לכסות את הוצאות השיווק שלהם.

הבעיה בשיטת השיווק הזו היא שבעל העסק פשוט משלם עמלה חודשים + תקציב שיווק וסומך על החברה שתעשה את העבודה. ובמקרה שהחברה לא הצליחה לייצר את כמות הלידים הרצוייה אז פשוט הלך הכסף.

הפיתרון של חברת לידים

ברגע שאתם פונים לחברת לידים כמונות אנחנו מספקים לכם את הפיתרון הטוב ביותר. תשלמו רק על הלידים! כלומר, אתכם זה לא מעניין כמה עלה הליד או כמה עבדנו בשביל לייצר את הלידים.

אתם משלמים לנו לפי תוצאה בלבד ואם לא סיפקנו לכם לידים אז אתם לא משלמים! זה הפתרון המושלם לבעלי עסקים כי ככה הם לא מסכנים את הכסף שלהם ולא זורקים כסף על חברת שיווק שלא מתחייבת לתוצאות בכלל

איך זה עובד בפועל?

ניתן לכם דוגמה חיה כדי שתבינו מה התהליך

נניח לדוגמה שאתם יועצי מס או רואי חשבון ואתם רוצים לקוחות לבצע להם החזר מס.

עד עכשיו הפתרון האידיאלי היה פשוט לפנות לחברת שיווק ולשלם לה 5,000 ש"ח לפחות כתקציב פרסום ועוד 2,000 ש"ח עמלה ולקוות לטוב וזה במקרה שיש לכם דפי נחיתה, לוגו, חשבונות עסקיים ועוד… אם אין לכם אז זה יעלה לכם תשלום נוסף.

אצלנו עם תקציב של 7,000 ש"ח סה"כ אתם יכולים לקנות בין 200 ל300 לידים להחזרי מס ולשלם רק על הלידים שנכנסו בפועל מה שאומר שאין לכם עלויות מסביב בכלל! את דפי הנחיתה אנחנו בונים על חשבוננו, את הקמפיינים ואת העיצוב אנחנו עושים ובגדול את כל המהלך השיווקי אנחנו בונים עד הסוף ללא עלות מהצד שלכם

ברגע שאתם מחליטים שאתם רוצים לקבל לידים אתם פשוט מאוד פונים אלינו באחד מדרכי ההתקשרות איתנו ואנחנו מסבירים לכם על כך התהליך הספציפי שלכם + הצעת מחיר לא מחייבת

אם החלטתם שאתם מעוניינים אז אנחנו נבקש מכם את כל החומרים הרלוונטיים בכדי להקים לכם מערך שיווקי, אם אין לכם חומרים אז זה בסדר גמור אנחנו נשיג את המידע הדרוש.

אנחנו מקימים לכם מערך שיווקי הכולל קמפיינים, דפי נחיתה, באנרים ועוד… (ללא תשלום)

אתם מחליטים כמה לידים אתם רוצים לקבל כל יום ובאיזו דרת (מערכת לידים, מייל, SMS ועוד…)

אתם מתחילים לקבל לידים על בסיס יומי ומפתחים את העסק שלכם!

מחיר ייצור לידים אצל חברת לידים

המחיר ללידים נקבע לפי התחום שלכם וזה משתנה מהרבה פרמטרים. כלומר, לתחום הנדלן לדוגמה ליד יכול לעלות 500 ש"ח ואילו לידים להלוואות יעלו ממוצע של 30 ש"ח לליד

בשביל לקבל אינדקציה על מחירי לידים בתחום שלעם אנחנו ממליצים לכם להיכנס למחירון לידים המעודכן 

אז אם החלטתם שאתם רוצים להתחיל לקבל לקוחות לעסק שלכם צרו איתנו קשר עכשיו, אנחנו מחכים לכם!

חברת לידים

רוצים לקבל מידע נוסף על חברת לידים?

מאמרים שעשויים לעניין אותך

מנהל האתר

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם

small_c_popup.png

רוצים לקבל מידע נוסף על חברת לידים?

השאירו פרטים עכשיו או לחצו כאן