לידים קרים

צריכים לידים קרים בתחומים שונים? הגעתם למקום הנכון.

לידים קרים בתחומים שונים החל מ0.1 ש"ח!

מגוון תחומים לבחירה

ייעוץ אישי , צרו קשר עכשיו!

הרבה מוקדי מכירות צריכים לידים כל יום, יש כאלו שלוקחים לידים חמים אבל גם לידים קרים. בלידים קרים יש פוטנציאל ענק להשיג לקוחות טובים במיר הרבה יותר טוב. הישארו איתנו כדי לדעת איך גם אתם תקבלו המון כאלו.

מה זה לידים קרים?

אז קודם כל נסביר כאן מה זה לקוחות קרים למי שלא יודע מה זה. אם אתם יודעים מה זה אתם יכולים להמשיך לגלול למטה.

לקוחות קרים אלו לקוחות שהיו רלוונטיים לשירות או למוצר שלכם בעבר. זה יכול להיות לפני חודש או שנה או 5 שנים, בשונה מלידים חמים שהתעניינו בכם ב24 שעות האחרונות. לידים אלו הם זולים בהרבה מלידים חמים ולרוב מה שעושים איתם זה מביאים רשימה גדולה של לידים מסוג זה לנציגים ומתקשרים אליהם או שולחים להם הודעות על מנת לעניין אותם המוצר או בשירות מחדש.

יש תחומים שתוכלו ליצור לעצמכם לקוחות מלידים מסוג זה בסכומים מאוד נמוכים ובעצם לחסוך את העלויות של לידים חמים.

סוגי לידים

לרשימת לקוחות קרים יש כמה סוגים ועכשיו נסביר לכם הכל

רשימת לידים  מאותו תחום

ניקח לדוגמה את תחום הביטוח. יש המון סוכני ביטוח שרוכשים מאיתנו רשומות של לידים לביטוח קרים. לרוב סוכני ביטוח אלו צריכים לקוחות שהתעניינו בביטוח בעבר ואז הם מתקשרים אליהם ומנסים לעניין אותם בבדיקת הוזלה ולהפוך אותם ללקוחות שוב פעם.

לקוחות חוזרים

סוג של לידים אלו הוא נפוץ מאוד בתחום התקשורת. למשל: יש כאלו שמנהלים מוקד למכירת טריפלים של הוט או יס. מה שהם עושים הם פשוט קונים רשימה של לידים שהם לקוחות של אחד מהחברות המתחרות ומנסים לעניין אותם במבצעים חדשים כדי להפוך אותם ללקוחות חוזרים לשירות שלהם.

לידים קרים כללי

רשימה של לידים כללים זו רשימה של מספרי טלפון כלליים שכנראה לא התעניינו במשהו שקשור למוצר או השירות בו אתם מתעסקים. מה שעושים איתם זה בדרך כלל מנסים להתקשר אליהם ולעניין אותם במספר מוצרים או שירותים שונים. יש המון יצרני לידים שעושים את זה לתחום הלימודים, אסתטיקה, השקעות ועוד…

לידים קרים רלוונטיים

סוג זה מדבר על לידים שבעל העסק יודע שהם רלוונטיים אליו אפילו שהם לא התעניינו בפועל במוצר או בשירות שלו. לדוגמה: חברת השקעות קונה רשימה של לידים שיודעים שיש להם מעל 200 אלף ש"ח בבנק על מנת להתקשר אליהם ולהציע להם השקעות שונות שמתאימות להם. בפועל הלידים האלו לא ביקשו שיחה אבל הם כן רלוונטיים לאותה חברת השקעות

חשוב! אין לראות במאמר ייעוץ או המלצה לפעולה כלשהי , הכל נכתב לצורך לימוד בלבד!

יש הרבה תחומים שבהם המסחר בלידים היא אסורה על פי חוק כמו לידים עם מידע רפואי או כל מידע אישי שאסור לפרסום. אז תיזהרו מתחומים שיש בהם בעיות.

מחיר

ישנם המון סוגים ותחומים בהם אפשר לקנות לידים קרים ולכן לא נוכל לתת לכם את המחיר המדוייק ללידים. למחיר המדוייק בתחום שלכם צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לתת לכם הצעה מותאמת אישית וכמובן עם ייעוץ אישי.

מחיר לידים קרים 0.1-2 ש"ח לליד בממוצע.

צריכים לידים קרים?

אז איך גם אתם יכולים לקבל רשימת לקוחות קרים? אנחנו נשמח לעזור לכם. אנחנו לידי ואנחנו מתעסקים בייצור לידים כמעט לכל תחום ויש לנו רשימה ארוכה של לידים  שתוכלו ליצור מהם הרבה כסף. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עכשיו בטופס או בטלפון ואנחנו כבר נדבר אתכם. אז קדימה אל תחכו, צרו קשר עכשיו!

לידים קרים

רוצים לקבל מידע נוסף על לידים קרים?

מאמרים שעשויים לעניין אותך

מנהל האתר

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם

small_c_popup.png

רוצים לקבל מידע נוסף על לידים קרים?

השאירו פרטים עכשיו או לחצו כאן