לידים להשקעות

מחפשים לידים להשקעות? הישארו איתנו

תחום ההשקעות הוא תחום שתמיד נמצא בצמיחה ויש המון מפרסמים שרוצים שישקיעו איתם או אצלם. אבל מה שקורה זה שאותם מפרסמים מבינים שזה קשה לייצר לקוחות להשקעות וזה לא משנה באיזה תחום זה. לנו יש כבר שיטה שעובדת ואנחנו מייצרים לקוחות להשקעות בכל הסוגים. בכתבה כאן נסביר על סוגי השקעות ועל קניית לידים בתחום איתנו וכמובן על שיטות הייצור שלנו.

תחומים בהם אנחנו מייצרים לידים להשקעות

לידים להשקעות נדל"ן בארץ – לידים של אנשים שמחפשים להשקיע בנדל"ן בישראל, בבתים או בקרקעות או בכל דבר אחר שיכול להיות קשור.

לידים להשקעות נדל"ן בחו"ל – לקוחות שמעוניינים להשקיע כסף מעבר לים בנדל"ן בארה"ב או באירופה או באוקראינה או בכל מקום אחר בעולם שיכול לתת להם תשואה טובה לכסף שלהם

לידים להשקעות בשוק ההון – כמובן השקעה במניות. יכול להתאים לבתי השקעות שרוצים לקוחות שישקיעו אצלם בכל מיני מסלולים.

לידים להשקעות בפורקס – השקעות במטבעות ובמסחר

לידים להשקעות במשרדים ונדל"ן מסחרי – לקוחות שמעוניינים בהשקעות בנדל"ן מסחרי , משרדים בישראל או בחול

לידים להשקעות בסטארט אפ – אם אתם מתווכים בין משקיעים לבין סטארטאפים אז לידים אלו מצויינים לכם. אנחנו מייצרים גם כאלו לפי דרישה

לידים להשקעות קטנות – כל מוצר אחר שבו אפשר להשקיע עד 25,50,100 אלף ש"ח.

אם יש תחום של השקעות שלא רשום פה אז צרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לכם

איך אנחנו מייצרים לידים להשקעות

כמו שאמרנו תחום ההשקעות הוא בצמיחה תמיד והרבה מאוד אנשים רוצים להשקיע את הכסף שלהם ולקבל תשואות טובות אך הבעיה היא שהרבה אנשים גם מחפשים מהתחום ולכן קשה להביא לזה תנועה. לנו יש שיטות שעובדות והם:

קמפיינים בפייסבוק עם וותק

תחום ההשקעות הוא תחום שלא קל לפרסם אותו ובמיוחד ברשתות החברתיות. פייסבוק חוסמת הרבה מהפרסומות וזה הפך לסיוט לכמעט כל אדם שמפרסם. לנו יש קמפיינים שמייצרים לידים על בסיס יומיומי כבר למשך תקופה ארוכה. בדרך כלל שקמפיינים פועלים הרבה זמן אז פייסבוק כבר מפסיקה לחקור אותם כל הזמן בשונה מקמפיינים חדשים ולכן אנחנו מצליחים לייצר לידים מעולים מפייסבוק.

כמובן שאנחנו מטרגטים את הקהל הרלוונטי ואנחנו מביאים את הלידים המתאימים ביותר. להשקעות יש קטגוריות רבות כמו השקעות מעל 200 אלף וכו' ואנחנו יודעים לתת את הלידים הרלוונטיים ביותר מפייסבוק

דפי נחיתה ופרסומות גוגל

יש לנו דפי נחיתה מעוצבים שייצרנו במיוחד לתחום ואנחנו מפרסמים אותם חזק בגוגל וברשת החיפוש. אנשים שמחפשים השקעות וכל מה שקשור לנושא יגיעו לדף הנחיתה שלנו וישאירו פרטים ומשם הליד יעבור אליכם

שיתופי פעולה חזקים

אנחנו עם הזמן ייצרנו שיתופי פעולה חזקים מאוד עם מכללות שעושות קורסים בהשקעות. מה שקורה זה שיש הרבה תלמידים שסיימו קורס השקעות ועכשיו הם מחפשים להשקיע ופה אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו יודעים איך לקחת את אותם תלמידים ולהביא אותם אליכם – כדי שתוכלו ליצור מהם עסקאות יפות.

מחיר לידים

השקעות הוא תחום לא קל ולכן גם הלידים בו הם לא זולים. כמובן שבשביל לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית לכם אז תצרו איתנו קשר ואנחנו נדאג לכם.

המחיר הממוצע לליד נע בין 60 ש"ח ל250 ש"ח וזה תלוי בהמון גורמים. לחצו כאן למחירון לידים

אז אם אתם רוצים להתחיל לקבל לקוחות להשקעות ומשקיעים אז צרו איתנו קשר עכשיו אנחנו מחכים לכם!

לידים להשקעות

רוצים לקבל מידע נוסף על לידים להשקעות?

מאמרים שעשויים לעניין אותך

מנהל האתר

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם

small_c_popup.png

רוצים לקבל מידע נוסף על לידים להשקעות?

השאירו פרטים עכשיו או לחצו כאן