לידים לביטוח

לידים לביטוח – מוצר חובה לכל סוכן ביטוח

לידים לביטוח הינם לידים שנחשבים לקשים להשגה היום בשוק. לא כל משווק ידע להשיג עבורכם לידים טובים לביטוח. היום רוב המשווקים מייצרים לידים אך הם לא נחשבים לאיכותיים ולכן ייצור לידים מסוג זה הוא עבודה למקצוענים בלבד.

סוגי לידים לביטוח

אם אתם סוכני ביטוח אז ודאי אתם יודעים שיש כמה סוגים של לידים ועכשיו נפרט את כולם.

לידים לביטוח רכב / אלמנטרי

היום כמעט לכל משפחה יש רכב ולכל רכב יש ביטוח, אבל זה לא אומר שקל לייצר לידים מסוג זה. מה שאתם צריכים בעצם זה לידים שעומד להיגמר להם הביטוח השנתי לרכב והם צריכים לחדש אותו. אנחנו בלידי יודעים להגיע בדיוק לקהל הרלוונטי שעומד להיגמר להם הביטוח אהם צריכים אתכם. אנחנו נייצר לכם לידים חמים בביטוח רכב עם אחוז המרה גבוה שיתן לכם רווחים יפים.

הפרטים שאנחנו מביאים עם הלידים האלו הם: שם, טלפון, סוג רכב, תאריך תחילת הביטוח. ניתן להוסיף עוד שאלות לפי הצורך.

לידים לביטוח בריאות / חיים

אם אתם סוכני ביטוח אתם ודאי יודעים שלידים אלו הם הכי רווחיים עבורכם. כל סגירה כאן יכולה להיות שווה לכם הרבה כסף אבל הבעיה היא שמאוד קשה לייצר לידים אלו.

לידים שהם רלוונטיים עבורכם הם לידים שמתעניינים בביטוח בריאות או חיים או לידים שמשלמים כרגע לחברות ביטוח אחרות באופן פרטי או לידים שרוצים שתבדקו את התיק הביטוחי שלהם. מה שנקרא בדיקת תיק הביטוח – הר ביטוח.

הפרטים שאנחנו מספקים עם הלידים הם: שם, טלפון, גיל, ת.ז. אם תרצו ניתן גם להוסיף אופציה של תאריך הנפקת תעודת זהות.

לידים לביטוח דירות.

כיום כל משפחה שלוקחת משכנתא אז הבנק מחייב אותם לקחת ביטוח על הדירה וכמו שאתם יודעים – כמעט לכולם יש משכנתא היום. ולכן לנו יש את האופציה להגיע לקהל הרלוונטי עבורכם שהם צריכים הצעה לביטוח הדירה שלהם.

הפרטים שאנחנו מספים עם לקוחות אלו הם: שם, טלפון, מייל, האם יש כבר ביטוח דירה? . כמובן שיש אופציה להוסיף שאלות לפי הצרכים שלכם.

מסלולי לידים

לנו יש כמה מסלולים של רכישת לידים שאתם יכולים לרכוש דרכם והם:

מסלול לידים מחולקים

לקוחות אלו הם לקוחות חמים וטובים והם מתחלקים בין 3 סוכני ביטוח ככה שיש תחרות על כל ליד. אחוז ההמרה הממוצע על לקוחות אלו הם 10% אצל כל סוכן ביטוח.

המחיר לליד חם ומחולק הוא 45 ש"ח

מסלול לידים פרימיום

לקוחות פרימיום הם לידים חמים שרוצים לקבל מכם את ההצעת מחיר שלכם. לקוחות אלו לא מתחלקים לאף סוכן ביטוח והם 100% בלעדיים. אחוז ההמרה הממוצע על לקוחות אלו הוא 30% ואפילו יותר!

המחיר לליד פרימיום הוא 80-100 ש"ח. מחיר זה הוא שווה כל שקל כי יש לכם המרה גבוהה מאוד וככה אתם רווחיים הרבה יותר.

יצירת לידים לביטוח – עבודה של מקצוענים

כמו שאמרנו מקודם לייצר ללקוחות לביטוח זה לא עבודה קלה ולכן חשוב מאוד שתמיד תלכו לאנשים מקצוענים בתחום שבאמת יתנו תמורה לכסף שלכם. אם אתם מחפשים לידים זולים אז יש המון משווקים שתוכלו למצוא דרכם אבל תזכרו שהזול לעיתים יכול לעלות לכם ביוקר. אם אתם לוקחים לקוחות לא איכותיים אז לקוחות אלו יכולים להיות גם בזבוז זמן וכסף וגם בזבוז של אנרגיה יקרה של האנשי מכירות שלכם אז שימו לב לזה.

תהליך ייצור הלידים אצלנו

לנו יש כמה שיטות בהם אנחנו מייצרים פניות והם:

שיטה ראשונה – אתרים אורגניים. לנו בחברה יש כמה אתרים שמדורגים גבוהה מאוד בגוגל. אתרים אלו מצליחים להביא לקוחות חמים לביטוח רכב בצורה אורגנית בגוגל. למי שלא יודע , לידים שבאים מגוגל הם לקוחות איכותיים מאוד ואולי אפילו הכי איכותיים בעולם הפרסום. כמובן שלידים שמגיעים מאתר אורגני הם לידים שגם קראו כתבות והם לקוחות שמחפשים אתכם כדי לקנות מכם.

דוגמה לאתר שמייצר לידים בביטוח רכב

שיטה שנייה – פרסום ממומן ברשתות. שיטה זו היא שיטה מאוד יעילה אבל גם יכולה להיות בעייתית לפעמים למי שלא יודע להתעסק בה. אנחנו מקצוענים בפרסום ממומן בפייסבוק ואינסטגרם ואנחנו יודעים להגיע בדיוק ללקוחות הרלוונטיים. אצלנו גם יש מחלקה שלמה עם מקצוענים שיכתבו עבורכם כתיבה שיווקית ויבנו באנרים יפים בדיוק עבורכם בשביל להביא לכם לקוחות חמים לביטוח.

שיטה שלישית – דפי נחיתה. אנחנו מייצרים גם דפי נחיתה ממירים שאנחנו מפרסמים אותם ברשתות חברתיות ובאתרי תוכן. דפי הנחיתה שלנו כוללים מאמרים עם מסרים סמויים מה שיביא לכם לקוחות איכותיים מאוד שתוכלו לסגור וליהנות מרווחים.

שיטה רביעית – טיוב לידים. שיטה זו הוכיחה את עצמה כיעילה מאוד. בשיטה זו הנציגים שלנו מתקשרים ללידים קרים וגורמים להם להיות רלוונטים עבורכם. שיטה זו היא שיטה מעולה שמתאימה לסוכני ביטוח ורוב הסוכנים שעובדים איתנו סוגרים עסקאות מעולות בשיטה זו!

אם אתם סוכני ביטוח אז אתם מבינים שהמשרד שלכם צריך לקבל כל יום 20-30 לקוחות חמים כל בוקר לפחות אבל בפועל או שאתם מקבלים הרבה פחות או שאתם מקבלים פניות לא איכותיות שפוגעות באיכות הנציגים והמכירה שלכם.

אנחנו חברת לידי ואנחנו פועלים כבר מעל 5 שנים בענף הלידים בכל התחומים וביניהם גם לידים לביטוח. אנחנו מייצרים כמויות גדולות של לקוחות בכל יום ואנחנו יכולים לייצר גם עבורכם!

חשוב שתדעו שיש לנו לקוחות קבועים שאנחנו עובדים איתם על בסיס יום יומי ולעיתים אין לנו מקום להכניס סוכני ביטוח שמעוניינים בכמויות לקוחות קטנות. אם אתם רציניים ואתם צריכים הרבה פניות כל יום אז אנחנו נייצר עבורכם קמפיינים מיוחדים ופרסום ממוקד. כמובן שניתן לכם אופציה לבדוק את הלידים ולעשות בדיקת איכות לפני.

אז איך אנחנו מתחילים?

אתם יוצרים איתנו קשר בטלפון או בהודעה או משאירים פרטים בטופס

אנחנו חוזרים אליכם תוך כמה דקות

אנחנו מאפיינים אתכם ומבינים בדיוק מה אתם צריכים

אנחנו בונים עבורכם מערך שיווק שכולל קמפיינים ודפי נחיתה בעת הצורך

אתם מקבלים לקוחות ומתחילים להרוויח כסף!

אז קדימה למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עכשיו!

לידים לביטוח

רוצים לקבל מידע נוסף על לידים לביטוח?

מאמרים שעשויים לעניין אותך

מנהל האתר

רוצים מידע נוסף ? השאירו לנו פניה עכשיו ונחזור אליכם

small_c_popup.png

רוצים לקבל מידע נוסף על לידים לביטוח?

השאירו פרטים עכשיו או לחצו כאן